عکس کریستال ماشین

عکس کریستال ماشین
این دستگاه از آلیاژ آلومینیومی ساخته شده است که وزن آن تنها 10 کیلوگرمی است و اندازه آن 46 * 43.8 * 44.5 سانتی متر است. نگاه کنید به ظاهر، ما می توانیم پنج دکمه را ببینیم، آن را بیش از حد شناسایی می کنیم، شکل چپ به راست (سوئیچ قدرت، سوئیچ UVlight ، نور سوئیچ)، ما علائم را در هر دکمه قرار داده ایم، استفاده آسان از آن آسان است.
چت کن
جزئیات محصول

این دستگاه از آلیاژ آلومینیومی ساخته شده است که وزن آن تنها 10 کیلوگرمی است و اندازه آن 46 * 43.8 * 44.5 سانتی متر است. نگاه کنید به ظاهر، ما می توانیم پنج دکمه را ببینیم، آن را بیش از حد شناسایی می کنیم، شکل چپ به راست (سوئیچ قدرت، سوئیچ UVlight ، سوئیچ نور)، علامت های علامت را در کنار هر دکمه قرار می دهیم، آسان است. قدرت دستگاه فقط 80 وات است. کم حرارت، بدون نیاز به رادیاتور تمام لامپ و سوکت با کیفیت بالا هستند.

این طراحی هوشمندانه است، شما به راحتی می توانید آن را به همه جا بفرستید. چراغ جلو که می تواند به راحتی جایگزین شود، به طوری که می توان از پایه کریستال استفاده کرد.

سیستم کریستال عکس: فن آوری پیشرفته به ما اجازه می دهد تصویر شخصی خود را به شفافیت غنی و کامل رنگی تبدیل کنیم که بین دو لایه کریستال درخشان قرار دارد. این کریستال 100٪ واقعی است که دارای 360 درجه شفافیت با تمام کریستال ظرافت است. این هیچ نوع کاغذی یا محصول اکریلیک نیست.

عکس کریستال یک هدیه شگفت آور منحصر به فرد و شخصی است. عکس شما در یک کریستال روشن برای همیشه قرار گرفته است. جرقه کریستال و خاطرات با شما و عزیزان شما در طول زندگی خواهد بود. این عکس در کریستال آینه شده است، بنابراین در تمام زوایای قابل مشاهده است و شما می توانید آن را از جلو و عقب ببینید.

کریستالهای عکس شخصی هدیه ای مناسب برای هر مناسبی از جمله:
هدیه شخصی برای خانواده یا دوستان
عروسی برای دوستان یا دوستداران
سالگرد عروسی - روز خاص خود را جشن می گیرند
روز ولنتاین
هدیه تولد شخصی
کریسمس
ورزش و فروش و جوایز اجتماعی
خاطراتی مانند مرگ یک دوست و خاطره حیوانات
شروع چاپ عکس کریستال چاپ امروز! از بسته های Pro-Pro ما را انتخاب کنید!

تجهیزات و قلم های مختلف

1) Assorted Equipment and Blank :

نه

نام P roduce

واحد

ملاحظات

1

چسب کریستال عکس

بطری

در معرض خطر پوست قرار گرفتن، مراقب باشید

2

مقاله متمایز برای کریستال عکس

پک


3

دستگاه خرد کردن کریستال

تنظیم

ولتاژ و قدرت نامی، ie220V / 110V، 80W

4

انواع مختلفی از جعبه های کریستالی

رایانه


5

نمونه های کریستال

رایانه


2 ) ابزارهای معمول و نرم افزار پردازش تصویر :

ابزارهای مشترک

استفاده

نرم افزار

استفاده

پشت صندلی با یک پارچه

برای جلوگیری از چسباندن از جهش و ایجاد کریستال آسان تر برای حرکت می کند

فتوشاپ

برای تغییر تصویر کامپیوتر، تنظیم اندازه و رنگ تصویر و انجام برخی از ترکیبات.

تمیز کننده های دستی

برای شستن دستها برای پاک کردن بوی

مقوا یا مقررات

به سطح فیلم و حذف حباب

CorelDraw

برای تغییر تصویر کامپیوتر، تنظیم اندازه و رنگ تصویر و انجام برخی از ترکیبات.

قیچی و چاقو

برای ترمیم فیلم ها و ایجاد لبه های صاف ترخوش آمدید به هدیه کریستال عکس، متخصص در عکس کریستال رنگ شخصی.
این هدایای یادگاری دیدنی جلوه ای از آینه 3D را نشان می دهد که از جلو و عقب کریستال دیده می شود. مناسب برای تقریبا هر مناسبت از جمله سالگرد عروسی، روز ولنتاین، روز تولد، یادبود حیوانات خانگی، غنائم ورزشی، روز مادر، روز پدر و رویدادهای یادبود.

کریستالهای عکس شخصی هدیه ای مناسب برای هر مناسبی از جمله:

هدایای شخصی برای موارد خاص خانواده
مراسم ازدواج
هدایای تولد
هدایا دوشیزه / کریستین
ایده های هدیه روز ولنتاین
سالگرد ازدواج
هدایای دوستی شخصی
هدیه روز مادران
ایده های هدیه فارغ التحصیلی
هدیه روز پدر
ایده های هدیه کریسمس
جوایز ورزشی جایزه
خاطرات پت
مرگ یک پلاک خاطره انگیز
اجازه دهید خاطرات ارزشمند خود را به یک هدیه بی نظیر عکس بلوری بی نظیر تبدیل کنیم. ما تضمین می کنیم که شما آن را دوست دارید!

کریستال عکس شما ظرف مدت 3 روز کاری پردازش می شود و به یک جعبه هدیه ای زیبا و سفارشی خیره کننده هدایت می شود. برای لمس شخصی سازی بیشتر شما می توانید متن را به کریستال خود را در فونت انتخاب خود را شامل. مشتریان ما گفته اند که اضافه کردن متن به کریستال خود را هدیه ای کامل شخصی می سازد.

عکسهای کریستال به شما امکان می دهد عکس خود را تبدیل به یک هدیه شخصی شده با یاد ماندنی بی نظیر کنید. کریستال شما یک اثر سه بعدی مضر شگفت انگیز را نشان می دهد که از جلو و عقب کریستال دیده می شود. عکس های کریستال هدایای شخصی شخصی برای هر مناسبی مانند مراسم عروسی، سالگرد عروسی، تولد، دوستی، روز مادر، کریسمس، یادبود های پت، یادبود و روز پدر است.

عروسی سالگرد کریستال عکس هدیه ایده

ایده هدیه عروسی سالگرد عروسی برای یک دوست عزیز یک عکس کریستال است. عکس رنگی زنانه عروسی برای مدت طولانی در داخل کریستال اسیر خواهد شد و هدیه واقعا بی نظیر و ظریف ایجاد خواهد کرد. اگر از ایده عالی هدیه شگفت انگیز برای سالگرد عروسی مطمئن نیستید، پس بیشتر نگاه نکنید.

این که آیا برای سالگرد عروسی نقره، طلا، یاقوت یا مروارید

سالگرد 50 ساله عروسی
سالگرد عروسی 40 ساله
سالگرد عروسی 25 ساله
دهمین سالگرد عروسی یا
سالگرد اول عروسی

عکسهای کریستال یک ایده هدیه شخصی شخصی هستند و در جعبه هدیه ای با کیفیت ساتن ارائه شده اند. برای یادگاری و هدیه مقرون به صرفه اما منحصر به فرد لطفا از طیف کاملی از بلورهای عکس دیدن کنید، شما می توانید از بسیاری از اندازه ها و اشکال مختلف استفاده کنید. ما ظرف مدت 3 روز کاری هدایای کریستال خود را تحویل می دهیم و ما در سراسر جهان کشتی می دهیم!


ایده های هدیه تولد

هدایای کریستال عکس با عکس شما در داخل بافت های گرانبها است. اگر برای مبارزه برای هدایای شخصی برای تولدت مبارزه می کنی، بعدا نگاه نکن. این که آیا تولدت مادر، پدر، برادر یا خواهرانت است یا نه، یک عکس کریستال یک روز منحصر به فرد را ارائه می دهد.

به سادگی عکس خود را آپلود کنید و ما عکس خود را در داخل کریستال تغییر خواهیم داد، همه در یک جعبه هدیه ساتن ظاهر می شوند.

در اینجا من می خواهم برخی پیشنهاد خودم را برای ساخت کریستال عکس بگذارم و امیدوارم بتواند به دوستانی که در حال ساخت خط بلوری عکس هستند کمک کند.
 
برای ساخت کریستال عکس خوب، بهتر است به موارد زیر توجه کنید.

لطفا شکایت کنید که شما در یک محیط تهویه پذیر و تمیز هستید. به دلیل کریستال شفاف است، شما نمی توانید آن را کثیف کنید. علاوه بر این، اگر محیط بسیار گرم است، چسب به راحتی خشک می شود که بر ساخت بلورهای عکس تأثیر می گذارد.

سطح کریستال را تمیز و خشک کنید. یا این نتیجه را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فیلم در صورتی که آن را کثیف و تاری تصویر را لمس نکنید

وقتی چسب را روی سطح بلوری قرار می دهید، سعی کنید که چسب بر روی هسته سطح ایجاد کنید و سپس از یک کارت صاف برای ایجاد چسب روی سطح استفاده کنید. توجه: به وضوح ببینید که حباب وجود ندارد. اگر حباب وجود دارد، لطفا کارت را فشار دهید تا چسب را حتی روی آن فشار دهید.

چسب را روی سطح کریستال در معرض هوا قرار ندهید. بعد از اینکه چسب بر روی سطح کریستال بپاشید، بلافاصله از فیلم (بدون غلاف) برای پوشش آن استفاده کنید و از کارت صاف برای صاف کردن سطح استفاده کنید.
برای مبتدیان، برای مقابله با برخی از مشکلات اجتناب ناپذیر است. برای ساختن بلورهای عکس زیبا و کامل نیاز به عمل مکرر است.

Hot Tags: ماشین کریستال عکس، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو