ماشین الکتریکی پدال چاپ اتوماتیک

ماشین الکتریکی پدال چاپ اتوماتیک
توضیحات محصول: در این سری، ما سه مدل مختلف داریم که در آن شما مدل TDY-380C را نشان می دهید، همچنین به عنوان کادری فنجان روغن شناخته می شود. این سری ماشین چاپ سری مناسب برای انواع بطری، قوطی، فنجان، بسته بندی بسته بندی جعبه چاپ تاریخ تولید، عمر مفید، تعداد دسته ای، بارکد ...
چت کن
جزئیات محصول

توضیحات محصول:

این سری، ما سه مدل مختلف داریم که در آن مدل TDY-380C به شما نشان داده می شود که همچنین به عنوان کادری فنجان روغن شناخته می شود. این ماشین چاپ سری مناسب برای انواع بطری ها، قوطی ها، فنجان ها، بسته بندی بسته بندی بسته بندی، تاریخ، عمر مفید، تعداد دسته ای، بارکد و الگوهای ساده در مواد مختلف، چاپ سطحی مختلف، سرعت چاپ، فونت زیبا، روشن . صفحه چاپ دیجیتال یک صفحه مربع است، شما می توانید انواع نمادهای چاپ مورد نظر را سفارشی کنید.

 

چاپگر برقی برقی چاپگر برقی سری TDY می تواند برای چاپ تاریخ تولید، تاریخ اعتبار، شماره دسته بر روی فلز، پلاستیک، شیشه، نایلون، مواد فیلم، و همچنین کالاهای کوچک مانند علامت تجاری، الگوی، کلمه و بارکد استفاده شود. .


دستگاه جوجه کشی مهر و موم شده برای اطمینان از کم بودن جوهر کاری جوهر کامپکت برای به ارمغان آوردن راحت، محل سالم تر برای کار کردن. کنترل کننده سرعت PC board با عمر طولانی با تکنولوژی بالا از ورق فولاد (Cliche)، دو طرف ورق می تواند حکاکی شود. صاف باعث می شود چاپ روشن تر و جوهر فنجان با استفاده از. سیستم چرخ دوگانه چرخش را پایدار نگه می دارد و در کارهای تکراری خوب است. ساخت و ساز با استحکام با طراحی منطقی، دستگاه 30 کیلوگرم در بازار خوب است. قطر داخلی 70mm یا 90mmm قطر برای انتخاب.

 

کاربرد:

  1. کالاهای تبلیغاتی، قلم، سوئیچ خودرو، دکمه، چوب لذت و غیره

  2. جزء الکترونیکی، واقعا، نوار، دیسک، پوسته محصول و غیره

  3. دکوراسیون روزانه، هالوگر، کوره، قابلمه و غیره.

  4. چیزهای فلزی مانند کلید چای، handel چوبی، شیشه ای مانند شیشه عینک، cermaic مانند جام فنجان مانند گلف.

ویژگی های دستگاه:

1. با mirocomputer-controller، نیمه اتوماتیک، عملکرد ابزار و روش های عملیاتی قابل انعطاف و قابل اعتماد هستند.

2. محور سخت شده می تواند با استفاده از پردازنده معروف ساخته شده و SMC Pneumatic Components از ژاپن برای کاهش تعمیر و نگهداری به کار گرفته شود، به طوری که واحد به طور فرسوده پوشیده نمی شود و عمر مفید قطعات ماشین به طور گسترده ای گسترش می یابد.

3. آن را سرپاشته کلوئیدی seprating و مناسب برای تنظیم سرعت حرکت به عقب و جلو، و قابل استفاده برای نیازهای چاپ مختلف است.

4. پایه برای هر پانک رنگی را می توان به طور مستقل در زاویه X و Y تنظیم، با کروماتوگرافی دقیق و بهبود بهره وری تولید.

5. بدنه ی این دستگاه، قفسه ی ریخته گری از آلیاژ آلومینیوم را می پذیرد و هم قابل حمل و هم جامد است.

6. ورق لاستیکی ایمن و سیستم قطع برق اضطراری از منبع تغذیه ارائه شده است به طوری که واحد مطابق استانداردهای ایمنی صنعتی بین المللی است.

7. با چند سطحی کنترل شده و با نیازهای مختلف سرعت چاپ مورد ارزیابی قرار می گیرد.

8. استفاده از فنجان روغن به رنگ آمیزی، محیط زیست و آسان ساختن و جمع آوری آسان و تمیز. جوهر را کم كنید

9. شماره اتوماتیک شمارشی چهار رقمی تنظیم شده است و برای ضبط مقدار محصولات چاپی مناسب است.

10. سرنگ کلوئیدی هنگام چاپ خط خالی نیست، از چاپ جوهر جلوگیری می کند، زمانی که ما دستگاه را متوقف می کنیم.

11. تنظیم برنامه استاندارد و برنامه غیر استاندارد، دستیابی به عملکرد دستگاه عادی، برنامه بدون محدودیت برای تهیه جوهر و چاپ است.

 

لوازم جانبی ماشین:

 

یک کپی از مشخصات، یک مجموعه از کلیدی آلن، یک قطعه پیچ صلیب و مستطیلی، یک قطعه قطعه قطعه، یک قطعه فیوز، 4 قطعه پیچ برای ثابت کردن پد، 1.5 متر خط برق.

 

پارامترهای فنی

 

عمل

الکتریکی

سرعت کار

کمتر یا مساوی 3600 ساعت / ساعت

منطقه چاپ

کمتر یا برابر 85 * 175MM

ارتفاع چاپی

کمتر یا برابر 380 میلیمتر

وزن

21 کیلوگرم

ابعاد

435 * 405 * 560 میلیمتر

اندازه صفحه فولاد

85 * 175 میلی متر

دستگاه برش اتوماتیک برقی

پانل تصوير و تکنولوژی چاپ صفحه

برای چاپ و چاپ روی صفحه، این روش چاپ قدرتمندتر، دقت بالاتر، تولید بزرگتر و هزینه های پایین تر می شود. در پنج سال گذشته، چاپ و چاپ روی صفحه نمایش در بسیاری از زمینه ها و توسعه، از جمله حساسیت بالابرنده خودرو به بالا، پوسته کامپیوتر، لوازم خانگی، سی دی، تجهیزات پزشکی و غیره استفاده می شود.

پیشرفت جوهر

 

کاربرد و کیفیت جوهر پیشرفت چشمگیری داشته است، چاپ جوهر استفاده شده در پایان بسته به طور گسترده پذیرفته شده است، زیرا کاربران روش هایی برای صرفه جویی در مصرف جوهر، دستیابی به چسبندگی بالای جوهر و برای کارکنان برای ایجاد یک محیط کاری سالم تر پیدا می کنند . بنابراین بسته شدن بسیاری از فناوری های جوهر امروز به سرعت تبدیل به سیستم جدید تولید استانداردها، در دستگاه چاپ و ماشین ریخته گری در خط در صورت ضرورت برای کاهش میزان حلال در کارگاه، با استفاده از این روش، . مکزیک نیز مخصوصا برای بستن تعداد زیادی از نیازهای تولید برای استفاده از سرعت بالا ماشین چاپ استفاده می شود، سریع برای استفاده از حلال های فرار برای چاپ جوهر، تبخیر حلال بسیار سریع است، استفاده از مخزن جوهر باز عملی نیست. مزیت دیگر این است که ظرف 24 ساعت، ویسکوزیته جوهر باقی می ماند، بدون تنظیم، هیچ شب بعد از چاپ صفحه و چاقو تمیز کردن جوهر جوهر باقی مانده است.

جوهر UV برای چاپ واقعا یک پیشرفت بزرگ است، با استفاده از یک دستگاه خشک کن خاص UV، می تواند چاپ مرطوب با فشار مرطوب، چاپ بر روی محصولات به پایان رسید عالی نتایج عالی. استفاده از تکنولوژی UV، یک چرخه چاپ شش رنگ می تواند چاپ شود، کمتر از یک جوهر دوم می تواند درمان شود، به طوری که شما همچنین می توانید یک رنگ دوم را پوشش دهید. سیستم UV چاپ را می توان به طور کامل کنترل کامپیوتری فرآیند، برای اطمینان از بهترین نتایج و زمان خشک کردن مطلوب برای هر رنگ، سیستم می تواند از کاغذ به پلاستیک، شیشه و فلز و سطوح دیگر چاپ.

بهبود عملکرد تولید

در حال حاضر سیستم چاپ و چاپ روی صفحه نمایش از تعداد زیادی از درایوهای سروو با قدرت بالا استفاده می کند، به منظور کنترل بهتر سیگنال چرخه چاپ، ظرفیت تولید به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، به طوری که برخی از ماشین ها می توانند 1000 نسخه در هر ساعت چاپ کنند، رنگ زنده است موتور سروو میتواند تضمین کند که فعالیت واحدهای فعال در سر پلاستیکی پایدار، انعطاف پذیر و بیشتر برای انطباق با نیازهای اقلام چاپ شده است.

فناوری کنترل منطق برنامه (PLC)، با استفاده از انرژی جدید، اجازه دادن به کاربران در هر قطعه یا هر دسته از برنامه نویسی زنده یک کار بسیار ساده می شود و می تواند صدها نفر از انتقال داده ها را خوب ذخیره کند، داده ها از بازیابی حافظه در زمان واقعی.

 

 

برای دستیابی به خط تولید

چاپ پد و صفحهنمایش یکی دیگر از پیشرفتهای قابل توجه این است که توانایی ادغام فرآیند چاپ در فرایند تولید و تولید بیشتر است. به عنوان مثال، شکل گیری و اندازه قطعه قالب گیری تزریق، پیچیدگی گرافیکی و چاپ متن، یک چالش بزرگ است. برخی از شرکت ها راهی برای سرعت بخشیدن به فرایند چاپ پیدا می کنند، آنها فرایندها را به برنامه تولید دقیق کنترل می کنند، با استفاده از دستگاه های چاپی کاملا اتوماتیک برای تولید محصولات که نیازهای کاربر را برآورده می کنند. دستگاه چاپ جدید KCNC چاپ محدوده 3500mm × 7500mm، در یک کنترل ساده و دقیق سفر قادر خواهد بود به چاپ تمام چهار رنگ، یک بار توالی چاپ، ویسکوزیته جوهر و نسخه رنگی از روش های موقعیت، قادر به دقت ذخیره شده برای آماده شدن برای استفاده در صورت لزوم.

دستگاه چاپ جدید بسته بندی جوهر بسته، پرتو لیزر، موقعیت پلاستیکی سر و مجموعه های دقیق صفحات Quasi سیستم برای اطمینان از نتایج چاپ عالی در هر زمان بسته است. همانطور که فنجان جوهر بسته شده است، مقدار و ویسکوزیته جوهر را کنترل می کند تا اطمینان حاصل شود که مقدار مناسب چاپ جوهر سطح چاپ و وضوح گرافیکی. این برای کاربران بسیار مهم است، زیرا بسیاری از قطعات چاپ یک خط را به طور مستقیم از بسته بندی چاپ چاپ می کنند. کاربر برای منعکس کردن استفاده از این دستگاه جدید، مصرف جوهر 45 درصد کاهش یافته، تولید 41 درصد افزایش یافته است، علاوه بر این، تمام فرآیند ساده برای صرفه جویی در وقت و قطعات چاپ شده از بسته بندی و فضای ذخیره سازی است.

به عنوان بخشی از کل چرخه تولید، اتوماسیون فرآیند چاپ قطعا بیشتر تبدیل می شود، به عنوان برخی از شرکت ها پیدا کردن تولید خود را با استفاده از مزایای مونتاژ خط. چاپ امروز به تمام فرایند تولید منسجم شده است، امکان مقابله با مقادیر زیادی از تولید را فراهم می کند و می تواند اطمینان حاصل کند که فرایند تولید عنصر چاپ در پردازش صاف و پیوسته، در کارگاه ها در تمام مراحل شرکت می کند.


Hot Tags: ماشین برش اتوماتیک برقی، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو