برچسب چاپ دیجیتال

برچسب چاپ دیجیتال
ویژگی های اصلی: چاپگر علامت تجاری علامت تجاری دوار با سرعت بالا بر روی کمربند پارچه، کمربند پنبه، روبان، نوارهای الاستیک، کاغذ رول برای چاپ با سرعت بالا با سرعت بالا. جوهر چاپی بزرگ چاپ جوهر به طور مساوی خوب و روشن و کامل، پرینت دقیق و جوهر روشن است. بطری B نوع در یک متر در هر ...
چت کن
جزئیات محصول

ویژگی های اصلی:

چاپگر علامت تجاری عریض با سرعت بالا بر روی کمربند پارچه، کمربند پنبه، روبان، نوارهای الاستیک، کاغذ رول برای چاپ با سرعت بالا با سرعت بالا. جوهر چاپی بزرگ چاپ جوهر به طور مساوی خوب و روشن و کامل، پرینت دقیق و جوهر روشن است. نوع B دوطرفه در یک متر در ثانیه چاپ با سرعت بالا مثبت و منفی همزمان، یک اثر دقیق و کامل، کیفیت چاپ از تنش خام است. پوشاک و کفش، اسباب بازی، دستکش، صنعت چمدان، با برچسب و دستگاه چاپ برچسب از انتخاب.

ماشین چاپ روی نوار ابریشم ممکن است برای چاپ نوار پارچه، نوار پنبه، نوار، نوار الاستیک و کاغذ رول استفاده شود.

ماشین چاپ روی نوار ابریشم

ویژگی های دستگاه Ribbonprinting روتاری Hualong

1. چاپ دوار با سرعت بالا: 3600 متر برای هر ساعت

2. اثر چاپ عالی: با استفاده از چاپ کستر دور دور، دستگاه می تواند جلوه های چاپ عالی و زیبا را تولید کند.

3. عملیات ساده، درک آسان و کار راحت

4. گستره وسیعی از برنامه: دستگاه را می توان برای روبان، نوار، نوار الاستیک، نوار نایلون و کاغذ رول استفاده می شود.

5. چاپ همزمان بر روی هر دو طرف: دستگاه B نوع ممکن است به طور همزمان بر روی هر دو طرف چاپ شود.

مزایای عملکرد:

1. غلتک توزیع جوهر میله می تواند با سرعت بالا با توزیع متوسط اجرا شود.

2. با سیستم روغنکاری اتوماتیک و سیستم روغنکاری، دستگاه عمر طولانیتری دارد.

3. موتور اصلی الکتریکی مزایای استفاده از فرکانس های متناوب، ارائه پول پایدار و صرفه جویی در انرژی را می گیرد.

4. کنترل های الکتریکی کنترل تغذیه. اگر مواد از بین بروند، دستگاه به طور خودکار متوقف خواهد شد.

5. طول چاپ با مقدار ورودی به صورت خودکار شمارش می شود.

 

چاپ صفحه یک تکنیک چاپ است که از یک مش بافته شده برای پشتیبانی از یک استنسیل مسدود کننده جوهر استفاده می کند. استنسیل متصل به نقاط باز از مش که جوهر یا سایر مواد چاپی را انتقال می دهد که می تواند از طریق مش به عنوان یک تصویر تیز لبه بر روی یک بستر فشرده شود. یک تیغه یا ریش تراش پر شده در سرتاسر فنر صفحه نمایش داده شده است، فشار را فشار می دهد یا جوهر را به داخل دهانه های شبکه انتقال می دهد تا به وسیله عمل مویرگی در طول سکته مغزی سکته مغزی انجام شود.

چاپ روی صفحه همچنین یک روش استنسیل از چاپ است که در آن یک طراحی بر روی صفحه نمایش پلی استر یا دیگر اعمال می شود

مش مش نازک، با مناطق خالی پوشش داده شده با مواد غير قابل نفوذ، و جوهر به وسیله تیغه پر و یا سوخاری و به سطح چاپ در طول سکته مغزی سکته مغزی می شود. این نیز به عنوان silkscreen، سرلیگاری و چاپ سروگرا شناخته می شود. شما همچنین می توانید بیش از یک چاپ رنگ داشته باشید، برای مثال شما می توانید چاپ راه راه داشته باشید.

تکنیک چاپ

یک صفحه از یک تکه مش روی یک قاب ساخته شده است. یک تکه تکه شده با مسدود کردن قسمت های صفحه در تصویر منفی طراحی طراحی شده شکل می گیرد. یعنی فضاهای باز جایی است که جوهر بر روی بستر ظاهر می شود.

قبل از چاپ رخ می دهد، قاب و صفحه نمایش باید قبل از مطبوعات فرآیند، که در آن امولسیون "درهم و برهنه" در سراسر مش و واحد "قرار گرفتن در معرض" سوختن امولسیون غیر ضروری را ترک پشت یک منطقه تمیز در مش با شکل یکسان به عنوان تصویر مورد نظر. سطح (معمولا به عنوان یک پالت شناخته می شود) که سوبسترا بر روی آن چاپ می شود با نوار نوار پالت گسترده ای پوشانده می شود. این کار برای محافظت از "پالت" از هر نوع نشتی ناخواسته از طریق بستر و بالقوه رنگ آمیزی "پالت" یا انتقال جوهر ناخواسته به زیر بستگی دارد. بعد، صفحه نمایش و قاب با یک نوار اندود شده است. نوع نوار استفاده می شود برای این منظور اغلب به جوهر است که بر روی بستر چاپ شده بستگی دارد. این نوار های تهاجمی به طور کلی برای جوهر های UV و آب بر اساس ویسکوزیته های پایین تر جوهر استفاده می شود. آخرین فرآیند در "قبل از مطبوعات" مسدود کردن هر "سوراخ سوراخ" ناخواسته در امولسیون است. اگر این سوراخ ها در امولسیون باقی بمانند، جوهر ادامه می یابد و علائم ناخواسته را ترک می کند. برای جلوگیری از این حفره ها، مواد مانند نوار، امولسیون های ویژه و قلم های ممنوعه می تواند به طور موثر استفاده شود.

صفحه نمایش بر روی یک بستر قرار می گیرد. جوهر در بالای صفحه قرار داده شده است و یک سیلندر برای فشار دادن جوهر از طریق سوراخ در مش استفاده می شود. اپراتور با نوار پر از عقب صفحه نمایش و پشت مخزن جوهر شروع می شود. اپراتور صفحه را افزایش می دهد تا از تماس با بستر جلوگیری شود و سپس با استفاده از مقدار کمی نیروی پایین، نوار پر شده را به جلو صفحه بر می گرداند. این به طور مؤثر پر شدن مش های مش با جوهر است و مخزن جوهر را به جلوی صفحه حرکت می دهد. سپس اپراتور از یک سیلندر (تیغه لاستیکی) برای جابجایی مش به پایین سوپاپ استفاده می کند و سوپاپ را به عقب روی صفحه فشار می دهد. جوهر که در بازوی مش قرار دارد، توسط اثر مویرگی به سوبسترا در یک مقدار کنترل شده و تجویز شده فشار داده می شود، یعنی رسوب جوهر مرطوب متناسب با ضخامت مش و یا استنسیل است. همانطور که سیلندر به سمت عقب روی صفحه حرکت می کند، تنش مش مش را به دور از بستر (به نام ضربه محکم و ناگهانی) می کشد و جوهر را روی سطح بستگی می کشد.

سه نوع رایج چاپ روی صفحه وجود دارد. "مسطح"، "سیلندر"، و به طور گسترده استفاده می شود نوع "چرخش".

آیتم های نساجی چاپ شده با طرح های چند رنگ اغلب از مرطوب بر روی تکنیک مرطوب استفاده می کنند و یا رنگ ها در حالی که در مطبوعات خشک می شوند، در حالی که آیتم های گرافیکی بین رنگ هایی که پس از آن با یک صفحه دیگر چاپ می شوند و اغلب در رنگ های مختلف پس از محصول مجددا در مطبوعات قرار دارد

اکثر صفحه نمایش ها در این مرحله برای بازپخش آماده هستند، اما گاهی اوقات صفحه نمایش باید یک مرحله بیشتر در فرایند بازیابی به نام dehazing انجام شود. این مرحله اضافی هنگامی که امولسیون حذف شده است، رایحه یا "تصاویر روحانی" را که در پشت صفحه قرار گرفته اند، حذف می کند. تصاویر شبح گاه به ندرت مناطق باز از استنسیل های قبلی، به این ترتیب نام. آنها نتیجه ی ماندگاری جوهر در مش هستند، اغلب در گره های مش (نقاط که در آن موضوعات عبور می کنند).

در حالی که مردم فکر می کنند از لباس در رابطه با screenprinting، این تکنیک در ده ها هزار نفر استفاده می شود

اقلام، از جمله تابلوچسبها، ساعت و دیده بان چهره، بالن، و بسیاری از محصولات دیگر. این تکنیک حتی برای کاربردهای پیشرفته تر، مانند تنظیم خطوط و مقاومت در مدارهای چند لایه با استفاده از لایه های نازک سرامیکی به عنوان بستر، سازگار است.

تکنیک های Stenciling

یک روش تکان دادن که در سال های گذشته محبوبیت بیشتری به دست آورده است، تکنیک عکس امولسیون است:

1. تصویر اصلی بر روی یک پوشش شفاف ایجاد می شود و تصویر ممکن است به صورت مستقیم بر روی پوشش، کپی برداری شده یا چاپ شده با یک چاپگر کامپیوتری کشیده شود یا نقاشی شود، اما ساختن آن به طوری که مناطق قابل جوهر شفاف نیستند. مثبت سیاه و سفید نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد (بر روی صفحه نمایش). با این حال، بر خلاف شکل گیری سنتی، این صفحه نمایش ها به طور معمول با استفاده از مثبت فیلم در معرض قرار می گیرد.

صفحه 2.A سپس باید انتخاب شود. چند شمار مختلف مش وجود دارد که می تواند بسته به جزئیات طراحی چاپ شده مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی که یک صفحه انتخاب می شود، صفحه نمایش باید با امولسیون پوشیده شده و در یک اتاق تاریک خشک شود. پس از خشک شدن، پس از آن ممکن است برای رایت / نمایش گذاشتن چاپ.

پوشش 3.The بر روی صفحه قرار داده شده است، و پس از آن در معرض با منبع نور حاوی نور ماوراء بنفش در طیف 350-420 نانومتر.

صفحه 4.The کاملا شسته شده است. مناطقی از امولسیون که در معرض نور قرار نگرفتند، شسته و رفته،

یک تکنسین منفی از تصویر را روی مش بگذارید.

یکی دیگر از مزایای صفحه نمایش چاپ این است که مقادیر زیادی را می توان با پرس خودکار جدید، تا 1800 پیراهن در 1 ساعت تولید می شود. رکورد بارگیری فعلی 1805 پیراهن چاپ شده در یک ساعت است، که در تاریخ 18 فوریه 2005 به چاپ رسیده است. مدی سیکورسکی از کارخانه پیراهن جدید بوفالو در کلارنس، نیویورک (ایالات متحده آمریکا) این رکورد را در نمایشگاه تصویر ورد در اورلاندو، فلوریدا، ایالات متحده آمریکا، با استفاده از 12 رنگ M & R فرمول مطبوعات و M & R پاسپورت خودکار نساجی Unloader. رکورد سرعت جهان نشان دهنده سرعت است که بیش از چهار برابر سرعت متوسط معمول برای بارگیری دستی پیراهن برای چاپ روی صفحه نمایش خودکار است.

تطبیق پذیری

Screenprinting چند منظوره تر از تکنیک های چاپ سنتی است. سطح زیر لازم نیست چاپ شود

فشار، بر خلاف اچینگ یا لیتوگرافی، و لازم نیست به صورت مسطح باشد. جوهر مختلف می تواند برای کار با انواع مواد مانند پارچه، سرامیک، چوب، کاغذ، شیشه، فلز و پلاستیک استفاده شود. در نتیجه، چاپ روی صفحه نمایش است

استفاده شده در صنایع مختلف، از جمله:

بالن ها

تن پوش

دکمه ها

تجهیزات پزشکی

الکترونیک چاپی، از جمله چاپ مدار چاپی

برچسبهای محصول

نشانه ها و نمایش ها

گرافیک اسنوبرد

پارچه نساجی

تکنولوژی فیلم ضخیم

چاپ روی صفحه

برای چاپ چندین نسخه از طراحی صفحه نمایش روی لباس به روش کارآمد، پرینترهای آماتور و حرفه ای معمولا از یک چاپگر روی صفحه استفاده می کنند. بسیاری از شرکت های مطبوعات ساده و پیچیده ای را ارائه می دهند. اکثر این مطبوعات دستی هستند. چندین چاپگر صنعتی دارای درجه به کار نیاز به حداقل کار دستی دارند و تولید را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

تجزیه و تحلیل روند چاپ صفحه و چشم انداز

صفحه نمایش چاپ بازار فضا

چین از قرن بیست و یکم، 80 سالگی، سرعت مواد چاپ روی صفحه، تجهیزات، تحقیقات و توسعه فن آوری، به طوری که چاپ روی صفحه با چاپ فلکسو، چاپ افست، غربال، در رقابت، مزیت رقابتی داشت. نرخ افزایش سالانه 7٪. در حال حاضر در حدود بیش از 70٪ از رنگ صفحه نمایش رنگی با رنگ چاپ رنگی وجود دارد، تقریبا 30٪ با استفاده از چاپ بر روی چهار رنگ وجود دارد، و نسبت چاپ بر روی چهار رنگ هنوز هم به طور پیوسته افزایش می یابد. تحقیقات صنعت نشان داد که 70 درصد از ارزش تولید سالانه شرکت 100 میلیون. اما ارزش کل تولید فعلی چین در تولید چاپ روی صفحه نمایش چاپ کمتر از 2٪ است که دارای پتانسیل بالایی برای بررسی و گسترش گسترده چشم انداز، چاپ جوهر چاپ روی صفحه نمایش ملی 2 ساله میلیون تن است، که حدود 54٪ از محصولات وارداتی؛ سال با حدود 10 میلیون متر، که حدود 62 درصد از صفحه نمایش ابریشم وارداتی است، مصرف پلاستیک حساس به نور حدود 4300 سال تن است که حدود 57 درصد از محصولات وارداتی است. کارخانه های چاپ روی صفحه نمایش بزرگتر در مقیاس بیشتر از محصولات وارداتی.

چاپ بعدی روی صفحه با رشد بالا باقی خواهد ماند و به تدریج تکنولوژی افزایش می یابد و مقیاس صنعتی نیز گسترش می یابد. مقامات پیش بینی کرد که تولید جهانی چاپ صفحه در سهم چاپ از تولید ناخالص داخلی تا 10 درصد افزایش یابد. شکی نیست که صنایع چاپ روی چین در حال توسعه یک فضای بزرگ و بازار بالقوه است. انتظار می رود که چین تا سال 2005 بزرگترین بازار چاپ روی صفحه نمایش باشد. چاپ صفحه چین در آینده عمق و عرض خواهد بود. "عمیق" به سطح بالایی از توسعه است، صنعت چاپ روی صفحه نمایش بین المللی به مدت طولانی به طور گسترده ای در طراحی رایانه، ساخت صفحات، حکاکی و دیگر فناوری های پیشرفته الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفته است، و کشور ما برای این تکنولوژی های جدید هنوز در مرحله محاکمه تحقیق قرار دارد؛ "خوب" توسعه محصولات چاپ روی صفحه نمایش جدید، مانند تبلیغات در فضای باز و دیگر چاپ روی صفحه نمایش بزرگ است.

برنامه های چاپ روی صفحه نمایش

بررسی نشان می دهد که چین چاپ صفحه صنعت چاپ و تعدادی از انواع محصولات طبقه بندی شده توسط تولید کنندگان به شرح زیر است: علائم و پانل، منسوجات و پوشاک، ورق های پلاستیکی، مواد تبلیغاتی، مدار چاپی، جعبه نور و غیره. زمینه ورود چاپ به یک نرخ فوق العاده ای مانند مصالح ساختمانی، کارت سیستم، CD-ROM، چاپ امنیتی و غیره.

1. آگهی چاپ

چاپ صفحه در تبلیغات تجاری، بازار بیشتری وجود خواهد داشت، برخی از شرکت های بزرگ، به ویژه شرکت های برق، شرکت های دخانیات تصویر خود را تبلیغ می کنند تا اهمیت زیادی برای نقش تبلیغات داشته باشند. زمان تبلیغات و تا حدودی تعیین کیفیت سهم شرکت در بازار است. بنابراین، انواع تبلیغات الکتریکی، بسته بندی و تبلیغات، تبلیغات در فضای باز، تبلیغات تجاری برای چاپ روی صفحه نمایش، فضای وسیعی را فراهم می کند. در رقابت تجاری، چرا که تبلیغات در فضای باز در مقیاس وسیع دید، موثر و جدی گرفته شده است. بنابراین، به عنوان صفحه چاپ ما تبلیغات رنگی در فضای باز بزرگ همراه با توسعه تبلیغات تجاری، حجم افزایش نشان می دهد بزرگ، ارزان، رنگارنگ، صرفه جویی در یک دوره طولانی و مزایای تحویل سریع، شهرستانها بیشتر و بیشتر در حال برنامه ریزی بخش، تبلیغات تایید شده توسط نظارتی آژانس ها، جذب بسیاری از تبلیغ کنندگان.

2. بسته بندی و چاپ

صنعت بسته بندی صنعت خدمات چاپ صفحه اصلی، هدف، فن آوری صفحه چاپ به توسعه برنامه های کاربردی، بهتر است صنعت بسته بندی و دکوراسیون، برای صنعت بسته بندی و دکوراسیون، در حالی که کمک به یک صنعت موفق تر، بلکه برای چاپ روی صفحه نمایش چاپ.


Hot Tags: چاپگر برچسب چاپ دیجیتال، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو