ماشین چاپ فلکسوگرافی دو رنگ

ماشین چاپ فلکسوگرافی دو رنگ
چاپگر دو رنگی دستگاه چاپ: مقدمه: کاربرد: رزین حساس کننده سازی را به عنوان صفحه چاپ انعطاف پذیر، مناسب برای چاپ چنین مواد بسته بندی به عنوان پلی اتیلن، کیسه پلی پروپیلن، سلفون و رول کاغذ، و غیره. این نوع از تجهیزات چاپ ایده آل برای تولید ...
چت کن
جزئیات محصول

ماشین چاپ فلکسوگرافی دو رنگ
معرفی:
کاربرد: رزین حساسیت را به عنوان صفحه چاپ انعطاف پذیر، مناسب برای چاپ معرفی کنید
مواد بسته بندی مانند پلی اتیلن، کیسه پلی پروپیلن، کاغذ سلفون و رول،
و غیره این نوع از تجهیزات چاپ ایده آل برای تولید کیسه کاغذ بسته بندی برای مواد غذایی،
کیف دستی سوپر مارکت، کیسه جلیقه و کیسه های لباس و غیره


دستگاه چاپ فلکسو گرافیک عملکرد و ویژگی ها:
1. عملیات آسان، شروع انعطاف پذیر، ثبت رنگ دقیق.
2. شمارنده متر می تواند مقدار چاپ را طبق الزامات تنظیم کند. دستگاه را بطور اتوماتیک با کمترین زمان یا زمانی که مواد قطع می شود، متوقف کنید.
3. آسانسور سیلندر چاپ پنوماتیک و پایین تر، جوهر چاپی را به طور خودکار پس از بلند کردن هم بزنید.
4. جوهر چاپ توسط سیلندر anilox با حتی رنگ جوهر گسترش یافته است.
5. سیستم خشک کن قابل اطمینان هماهنگ با چرخش با سرعت بالا، آن را به طور خودکار شکستن مدار زمانی که دستگاه متوقف می شود.
6.360 ° دستگاه ثبت نام طولی و ثابت.
7. کنترل فرکانس سرعت موتور با سرعت چاپ مختلف سازگار است.
8. دکمه های دوش گرفتن / توقف در پایه رول پلاک و مواد رول رول وجود دارد، به طوری که آسان است دستگاه را هنگام نصب ورق نصب کنید.

ماشین چاپ فلکسونیک اصلی متغیرهای فنی:

تایپ کنید

YT-2600

حداکثر عرض وب

600 میلیمتر

حداکثر عرض چاپ موثر

560 میلیمتر

محدوده طول چاپ تکرار

191 ~ 914 میلیمتر

حداکثر قطر مواد رول

قطر 450 میلیمتر

سرعت چاپ

5 ~ 50m / min

ضخامت ورق (نوار دو طرف نوار چسب)

2.38 میلیمتر

پرینت دقت

+ -0.3 (میلی متر)

حداکثر قدرت

8 کیلو وات

وزن

1800 کیلوگرم

اندازه

2300X1600X2200mm

ابعاد کلی

2300 × 1860 × 2145 میلیمتر

مواد چاپی

وب، پارچه های غیر بافته شده، پارچه های بافته شده، PVC، OPP، BOPP، PE، نیویورک، NY، PET، CPP

فلکسوگرافی (اغلب به صورت فلکسو به صورت اختصار) یک نوع فرایند چاپ است که از یک صفحه تسکین دهنده انعطاف پذیر استفاده می کند. اساسا نسخه مدرن قلدر است که می تواند برای تقریبا هر نوع بستر از جمله پلاستیک، فیلم های فلزی، سلفون و کاغذ استفاده شود. این دستگاه به طور گسترده ای برای چاپ بر روی بستر های غیر متخلخل مورد نیاز برای انواع مختلف بسته بندی مواد غذایی (همچنین مناسب برای چاپ مناطق بزرگ رنگ جامد) استفاده می شود.

مرور فرایند

1. بازیافت
اولین روش توسعه صفحه با استفاده از پلیمر حساس به نور است. یک فیلم منفی بر روی صفحه قرار می گیرد که در معرض نور فوق العاده بنفش است. پلیمر سخت می شود که در آن نور از طریق فیلم عبور می کند. پلیمر باقی مانده دارای گواهی جویدن است. آن را در مخزن آب یا حلال بشویید. برس برای پاک کردن فرآیند "پاک کردن" صفحات را تمیز می کند. فرآیند می تواند بسته به اینکه آیا از ورق های جامد فوم پلیمر یا فوم پلیمر مایع استفاده می شود متفاوت است، اما اصل هنوز هم یکسان است. صفحه ای که باید از آن خارج شود، در واحد شستشوی مداری در یک صفحه پایه چسبنده ثابت می شود. این صفحه در مخلوطی از آب و صابون ظرفشویی 1٪ با دمای تقریبا 40 درجه سانتیگراد شسته می شود. این واحد با فیلتر غشایی دوگانه مجهز شده است. با این کار، محدوده زیست محیطی به حداقل مطلوب می رسد. واحد غشایی فتوپلیمر را از آب شستشو جدا می کند. به عنوان مثال، پس از اضافه کردن ژلاتین جذب، باقی مانده از فوم پلیمر را می توان به عنوان ضایعات جامد جامد و همراه با زباله های خانگی دفع کرد. آب بازیافتی بدون استفاده از مواد شوینده دوباره استفاده می شود.

روش دوم با استفاده از یک لیزر هدایت شده توسط کامپیوتر به منظور تغییر تصویر بر روی صفحه چاپ. چنین فرایند حکاکی لیزری مستقیم دیجیتالی است. شرکت هایی نظیر AV Flexologic، Polymount و Screen از هلند، رهبران بازار در تولید این نوع تجهیزات هستند.

روش سوم این است که از طریق فرایند ریخته گری انجام شود. اولین گام این است که یک صفحه فلزی را از منفی تصویر اولیه ما از طریق فرایند نمایشگاه (به دنبال حمام اسیدی) ایجاد کنیم. این صفحه فلزی در تسریع در مرحله دوم برای ایجاد قالب که می تواند در تخته بکلیک یا حتی شیشه یا پلاستیک، از طریق اولین فرایند قالب گیری استفاده شود. پس از سرد شدن، این قالب اصلی را لاستیک یا پلاستیک ترکیب (تحت هر دو کنترل دمای و فشار) از طریق فرآیند قالب گیری دوم برای ایجاد صفحه چاپ.

2. نصب

برای هر رنگی که باید چاپ شود، یک صفحه ساخته شده و در نهایت روی یک سیلندر قرار می گیرد که در چاپ قرار می گیرد. برای اطمینان از اینکه تصویر دقیق ساخته شده است، علامت های نصب بر روی صفحات فلکسو گرافیک ساخته می شوند. این علائم نصب می تواند microdots (تا 0.3 میلی متر) و / یا نصب صلیب. برای تهیه یک تصویر کامل، بدون در نظر گرفتن چاپ روی فیلم قابل انعطاف یا کاغذ قرقره، تصویر منتقل شده از هر صفحه به دقیقا در تصاویری که از رنگ های دیگر منتقل می شوند مناسب است. ماشین آلات دقیق و دقیق برای نصب این صفحات روی سیلندر چاپ . یکی از آخرین پیشرفت ها در این زمینه، ماشین Fully Automatic Mounting (FAMM) است که AV Flexologic جایزه نوآوری فنی FTA را در سال 2007 به دست آورد.

3. پرینت

یک چاپ فلکسوکو با ایجاد یک آینه مثبت از تصویر مورد نیاز به عنوان یک تسکین 3D در یک ماده لاستیکی یا پلیمری ساخته شده است. صفحات فلکسوگرافی را می توان با فرآیندهای ساخت و ساز دیجیتال و آنالوگ ایجاد کرد. مناطق تصویری در بالای ناحیه های غیر تصویر بر روی صفحه لاستیک یا پلیمر ظاهر می شوند. جوهر از رول جوهر منتقل شده است که تا حدی در مخزن جوهر غوطه ور شده است. سپس آن را به رول anilox (یا رول متر) که بافت مقدار خاصی از جوهر را نگه می دارد از آنجایی که آن را با هزاران چاه یا فنجان کوچک پوشیده شده است که آن را قادر به اندازه گیری جوهر به صفحه چاپ در ضخامت یکنواخت به طور مساوی و به سرعت ( تعداد سلول ها در هر اینچ خطی می تواند بر اساس نوع کار چاپ و کیفیت مورد نیاز متفاوت باشد. برای جلوگیری از گرفتن یک محصول نهایی با یک نگاه ملایم یا یکنواخت، باید اطمینان حاصل کنید که مقدار جوهر بر روی صفحه چاپ بیش از حد نیست . این با استفاده از یک اسکرابر فلزی به نام پلاگین دکتر به دست می آید. تیغه دکتر از جوهر آنیلوکس قبل از تزریق ورق چاپ، جوهر بیش از حد را حذف می کند. این بستر در نهایت بین صفحات و سیلندر تصفیه شده قرار می گیرد تا تصویر را منتقل کند. سپس ورق از طریق خشک کن تغذیه می شود، که این امر به قبل اجازه می دهد تا جوهر خشک شود. در صورت استفاده از جوهر UV، ورق برای خشک شدن، اما از اشعه UV استفاده می شود.


عمل

مرور عملیاتی

1. غلتک چشمه
غلتک چشمه جوهر را که در قلم جوهر به غلطک دوم قرار دارد انتقال می دهد که غلطک آنیلوکس است.

2. غلطک Anilox
این چیزی است که فلکسوگرافی را منحصر به فرد می کند. غلتک آنیلوکس یک جوهر از پیش تعیین شده را برای ضخامت یکنواخت منتقل می کند. این سلول های حکاکی شده اند که دارای ظرفیت مشخصی از جوهر هستند که تنها با میکروسکوپ قابل مشاهده است.

3. سیلندر ورق
سیلندر صفحه دارای صفحه چاپی است که لاستیک قابل انعطاف نرم است. نوار دو طرفه چسبنده برای سوار کردن صفحه به سیلندر صفحه استفاده می شود.

4. تصفیه کننده سیلندر
سیلندر تصفیه فشار به سیلندر بطری اعمال می شود، جایی که تصویر به سوبسترا منتقل می شود.

جوهر چاپ Flexographic
ماهیت و خواسته های فرایند چاپ و استفاده از محصول چاپی، مشخصه های اساسی مورد نیاز از جوهر فلکسوکو را تعیین می کند. اندازه گیری خواص فیزیکی جوهر و درک اینکه چگونه از انتخاب مواد تشکیل دهنده آن تحت تاثیر قرار می گیرد بخش بزرگی از تکنولوژی جوهر است. فرمولاسیون جوهرها نیاز به اطلاعات دقیقی از خواص فیزیکی و شیمیایی مواد خام تهیه جوهر دارد و چگونگی استفاده از این ترکیبات با یکدیگر و همچنین با محیط زیست را تحت تاثیر قرار می دهد. جوهر چاپ Flexographic در درجه اول فرموله شده باقی می ماند سازگار با طیف گسترده ای از بستر های مورد استفاده در روند. هر مولفه فرمول به طور جداگانه یک عملکرد خاص را انجام می دهد و نسبت و ترکیب آن بر اساس بستر متفاوت است.

پنج نوع جوهر وجود دارد که می توان آن را در فلکسوگراف مورد استفاده قرار داد: جوهر بر اساس حلال، جوهر بر اساس آب، رنگ جوشکاری پرتو الکترونی (EB)، رنگ جوشکاری پودر اشعه ماوراء بنفش (UV) و دو نوع جوهر شیمیایی شیمیایی (معمولا بر اساس پلی اورتان واکنش های ایزوسیانات)، اگرچه اینها در حال حاضر غیر معمول هستند. جوهر فلکسو بر پایه ذرات با اندازه ذرات کمتر از 5 میکرومتر ممکن است هنگام پاک کردن کاغذ بازیافتی مشکلاتی ایجاد کند.

کنترل قلم
جوهر در فرآیند چاپ فلکسوکو توسط واحد رنگ آمیزی کنترل می شود. واحد رنگ آمیزی می تواند از یک سیستم رول چشمه یا یک سیستم تیغه ای باشد. سیستم رول چشمه یک سیستم قدیمی ساده است، اما اگر جوهر بیش از حد یا کمی وجود داشته باشد، این سیستم احتمالا به روش خوبی کنترل نخواهد شد. تیغه دکتر داخل غلطک آنیلوکس از هندسه و توزیع سلول استفاده می کند. این تیغه ها مطمئن شوید که سلول ها با جوهر کافی پر می شوند.

برنامه های کاربردی
فلکسو دارای مزیتی نسبت به لیتوگرافی است که می تواند از طیف گسترده ای از جوهر ها، جوهر های مبتنی بر آب به جای جوهر های نفتی استفاده کند و در چاپ انواع مواد مختلف مانند پلاستیک، فویل، فیلم استات، کاغذ قهوه ای و سایر مواد مورد استفاده در بسته بندی محصولات معمولی چاپ شده با استفاده از فلکسوگرافی شامل جعبه های قهوه ای قرمز، بسته بندی انعطاف پذیر شامل بسته های خرده فروشی و خرید، کیسه ها و کیسه های بهداشتی و کیفی، کارتن های شیر و آشامیدنی، پلاستیک های انعطاف پذیر، برچسب های خود چسب، فنجان های یکبار مصرف و ظروف، پاکت ها و کاغذ دیواری است. تعدادی از روزنامه ها از فرایند لیتوگرافی جبران کننده بیشتر به نفع فلکسو استفاده می کنند. جوهرهای فلکسو گرافیک، مانند آنهایی که در گرانروی استفاده میشوند و بر خلاف آنهایی که در لیتوگرافی استفاده میشوند، به طور کلی ویسکوزیته کمتری دارند. این باعث خشک شدن سریع تر و در نتیجه تولید سریع تر می شود که هزینه های پایین تر را به دنبال دارد.


Hot Tags: ماشین چاپ فلکسوج دو رنگ، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو