هشت رنگ فلکسو چاپ ماشین

هشت رنگ فلکسو چاپ ماشین
چاپگر فلکسو هشت رنگ مقدمه: کاربرد: معرف رزین حساس کننده به عنوان صفحه چاپ انعطاف پذیر مناسب برای چاپ مواد بسته بندی مانند پلی اتیلن، کیسه پلی پروپیلن، کاغذ سلوفان و رول و غیره. این نوع از تجهیزات چاپ ایده آل برای تولید کاغذ است. .
چت کن
جزئیات محصول

ماشین چاپ فلکسو هشت رنگ

معرفی:
کاربرد: رزین حساسیت را به عنوان صفحه چاپ انعطاف پذیر، مناسب برای چاپ معرفی کنید
مواد بسته بندی مانند پلی اتیلن، کیسه پلی پروپیلن، کاغذ سلفون و رول،
و غیره این نوع از تجهیزات چاپ ایده آل برای تولید کیسه کاغذ بسته بندی برای مواد غذایی،
کیف دستی سوپر مارکت، کیسه جلیقه و کیسه های لباس و غیره


دستگاه چاپ فلکسو عملکرد و ویژگی ها:
1. عملیات آسان، شروع انعطاف پذیر، ثبت رنگ دقیق.
2. شمارنده متر می تواند مقدار چاپ را طبق الزامات تنظیم کند. دستگاه را بطور اتوماتیک با کمترین زمان یا زمانی که مواد قطع می شود، متوقف کنید.
3. آسانسور سیلندر چاپ پنوماتیک و پایین تر، جوهر چاپی را به طور خودکار پس از بلند کردن هم بزنید.
4. جوهر چاپ توسط سیلندر anilox با حتی رنگ جوهر گسترش یافته است.
5. سیستم خشک کن قابل اطمینان هماهنگ با چرخش با سرعت بالا، آن را به طور خودکار شکستن مدار زمانی که دستگاه متوقف می شود.
6.360 ° دستگاه ثبت نام طولی و ثابت.
7. کنترل فرکانس سرعت موتور با سرعت چاپ مختلف سازگار است.
8. دکمه های دوش گرفتن / توقف در پایه رول پلاک و مواد رول رول وجود دارد، به طوری که آسان است دستگاه را هنگام نصب ورق نصب کنید.

پارامتر فنی:

1) Ink Roller: با غلطک سرامیک توسط 100LPI-1000LPI.

سرعت تکثیر نقطه نقطه، چاپ روی صفحه، ساختار، حس سه بعدی، قوی، ثبت نام دقیق

2) جوهر: با استفاده از دستگاه کلاچ الکتریکی، سیستم دایره اتوماتیک را با استفاده از یک موتور کوچک تکمیل کنید

3) زمان بندی: پذیرش اینورتر ژاپنی کنترل شده، در حال اجرا توسط نوسانات کوچک است

4) Unwinder EPC: دستگاه کنترل کننده EPC اتوماتیک با کیفیت بالا را اتخاذ می کند

5) روش Unwinder و rewinder: اتخاذ کنترل تنش اتوماتیک مغناطیس

6) Ink way: شرکت ما دارای طراحی ویژه ای برای دستگاه تیغه دکتر با پمپ جوهر می تواند به طور خودکار وارد جوهر شود

7) صفحه بالا و پایین: فشار هیدرولیکی را به صورت خودکار افزایش دهید و پایین بیاورید

8) غلطک: پردازش فولاد مخصوص را اتخاذ کنید، و از طریق روش تکنیک مخصوص و ضخامت ورق 10 لایه محافظ ابریشم از کروم سخت، در 0.02 میلیمتر

9) غلطک کشش: اتخاذ تولید ژاپنی از تحمل نیمه محکم کوچک، تعادل استاتیک و سطوح پویا انجام پردازش متقابل، درمان اکسیداسیون سخت، مقاومت، ضرب و شتم کوچک

10) دستگاه خشک کردن: تهویه با حرارت دهی سه دستگاه، که از یک سیستم کنترل دمای حرارت مرکزی و کنترل هر گروه استفاده می کند

11) بدن: دیوار ضخیم (75 میلی متر)، پل های طولانی، پایه ضخیم، ساخت دستگاه پایدار است.

12) سیستم کنترل: دستگاه تصویب دستگاه صدای تلفن PLC را می پذیرد

پارامتر اصلی پارامتر فلکسو

مدل

8600 میلیمتر

حداکثر عرض مواد

600 میلیمتر

حداکثر عرض چاپ

560 میلیمتر

ماده

پارچه غیر بافته 15-120 گرم، کاغذ 15 ~ 400g / m2،

فویل آلومینیوم 30 ~ 150μm، مواد پارچه بافته 15-500g / m2، PVC: 15 ~ 120μm، OPP: 10 ~ 100μm،

BOPP: 10 ~ 100μm، PE: 15 ~ 150μm، نیویورک: 15 ~ 120μm،

PET: 15 ~ 100μm، CPP15 ~ 100μm،

رنگ چاپ

8 رنگ

حداکثر طول چاپ

200-1100 میلی متر

سرعت ماشین آلات مکانیکی

10-90 متر در دقیقه

حداکثر سرعت چاپ مواد

10-70 متر در دقیقه

ضخامت ورق

(شامل چسب)

2.38 میلیمتر

وزن ماشین

7000 کیلوگرم

ابعاد دستگاه

5.5m × 2.2m × 4m

قدرت

ولتاژ: 380V، 3PH، 50HZ

فلکسوگرافی (اغلب به صورت فلکسو به صورت اختصار) یک نوع فرایند چاپ است که از یک صفحه تسکین دهنده انعطاف پذیر استفاده می کند. اساسا نسخه مدرن قلدر است که می تواند برای تقریبا هر نوع بستر از جمله پلاستیک، فیلم های فلزی، سلفون و کاغذ استفاده شود. این دستگاه به طور گسترده ای برای چاپ بر روی بستر های غیر متخلخل مورد نیاز برای انواع مختلف بسته بندی مواد غذایی (همچنین مناسب برای چاپ مناطق بزرگ رنگ جامد) استفاده می شود.

مرور فرایند

1. بازیافت
اولین روش توسعه صفحه با استفاده از پلیمر حساس به نور است. یک فیلم منفی بر روی صفحه قرار می گیرد که در معرض نور فوق العاده بنفش است. پلیمر سخت می شود که در آن نور از طریق فیلم عبور می کند. پلیمر باقی مانده دارای گواهی جویدن است. آن را در مخزن آب یا حلال بشویید. برس برای پاک کردن فرآیند "پاک کردن" صفحات را تمیز می کند. فرآیند می تواند بسته به اینکه آیا از ورق های جامد فوم پلیمر یا فوم پلیمر مایع استفاده می شود متفاوت است، اما اصل هنوز هم یکسان است. صفحه ای که باید از آن خارج شود، در واحد شستشوی مداری در یک صفحه پایه چسبنده ثابت می شود. این صفحه در مخلوطی از آب و صابون ظرفشویی 1٪ با دمای تقریبا 40 درجه سانتیگراد شسته می شود. این واحد با فیلتر غشایی دوگانه مجهز شده است. با این کار، محدوده زیست محیطی به حداقل مطلوب می رسد. واحد غشایی فتوپلیمر را از آب شستشو جدا می کند. به عنوان مثال، پس از اضافه کردن ژلاتین جذب، باقی مانده از فوم پلیمر را می توان به عنوان ضایعات جامد جامد و همراه با زباله های خانگی دفع کرد. آب بازیافتی بدون استفاده از مواد شوینده دوباره استفاده می شود.

روش دوم با استفاده از یک لیزر هدایت شده توسط کامپیوتر به منظور تغییر تصویر بر روی صفحه چاپ. چنین فرایند حکاکی لیزری مستقیم دیجیتالی است. شرکت هایی نظیر AV Flexologic، Polymount و Screen از هلند، رهبران بازار در تولید این نوع تجهیزات هستند.

روش سوم این است که از طریق فرایند ریخته گری انجام شود. اولین گام این است که یک صفحه فلزی را از منفی تصویر اولیه ما از طریق فرایند نمایشگاه (به دنبال حمام اسیدی) ایجاد کنیم. این صفحه فلزی در تسریع در مرحله دوم برای ایجاد قالب که می تواند در تخته بکلیک یا حتی شیشه یا پلاستیک، از طریق اولین فرایند قالب گیری استفاده شود. پس از سرد شدن، این قالب اصلی را لاستیک یا پلاستیک ترکیب (تحت هر دو کنترل دمای و فشار) از طریق فرآیند قالب گیری دوم برای ایجاد صفحه چاپ.

2. نصب

برای هر رنگی که باید چاپ شود، یک صفحه ساخته شده و در نهایت روی یک سیلندر قرار می گیرد که در چاپ قرار می گیرد. برای اطمینان از اینکه تصویر دقیق ساخته شده است، علامت های نصب بر روی صفحات فلکسو گرافیک ساخته می شوند. این علائم نصب می تواند microdots (تا 0.3 میلی متر) و / یا نصب صلیب. برای تهیه یک تصویر کامل، بدون در نظر گرفتن چاپ روی فیلم قابل انعطاف یا کاغذ قرقره، تصویر منتقل شده از هر صفحه به دقیقا در تصاویری که از رنگ های دیگر منتقل می شوند مناسب است. ماشین آلات دقیق و دقیق برای نصب این صفحات روی سیلندر چاپ . یکی از آخرین پیشرفت ها در این زمینه، ماشین Fully Automatic Mounting (FAMM) است که AV Flexologic جایزه نوآوری فنی FTA را در سال 2007 به دست آورد.

3. چاپ

یک چاپ فلکسوکو با ایجاد یک آینه مثبت از تصویر مورد نیاز به عنوان یک تسکین 3D در یک ماده لاستیکی یا پلیمری ساخته شده است. صفحات فلکسوگرافی را می توان با فرآیندهای ساخت و ساز دیجیتال و آنالوگ ایجاد کرد. مناطق تصویری در بالای ناحیه های غیر تصویر بر روی صفحه لاستیک یا پلیمر ظاهر می شوند. جوهر از رول جوهر منتقل شده است که تا حدی در مخزن جوهر غوطه ور شده است. سپس آن را به رول anilox (یا رول متر) که بافت مقدار خاصی از جوهر را نگه می دارد از آنجایی که آن را با هزاران چاه یا فنجان کوچک پوشیده شده است که آن را قادر به اندازه گیری جوهر به صفحه چاپ در ضخامت یکنواخت به طور مساوی و به سرعت ( تعداد سلول ها در هر اینچ خطی می تواند بر اساس نوع کار چاپ و کیفیت مورد نیاز متفاوت باشد. برای جلوگیری از گرفتن یک محصول نهایی با یک نگاه ملایم یا یکنواخت، باید اطمینان حاصل کنید که مقدار جوهر بر روی صفحه چاپ بیش از حد نیست . این با استفاده از یک اسکرابر فلزی به نام پلاگین دکتر به دست می آید. تیغه دکتر از جوهر آنیلوکس قبل از تزریق ورق چاپ، جوهر بیش از حد را حذف می کند. این بستر در نهایت بین صفحات و سیلندر تصفیه شده قرار می گیرد تا تصویر را منتقل کند. سپس ورق از طریق خشک کن تغذیه می شود، که این امر به قبل اجازه می دهد تا جوهر خشک شود. در صورت استفاده از جوهر UV، ورق برای خشک شدن، اما از اشعه UV استفاده می شود.


عمل

مرور عملیاتی

1. غلتک چشمه
غلتک چشمه جوهر را که در قلم جوهر به غلطک دوم قرار دارد انتقال می دهد که غلطک آنیلوکس است.

2. غلطک Anilox
این چیزی است که فلکسوگرافی را منحصر به فرد می کند. غلتک آنیلوکس یک جوهر از پیش تعیین شده را برای ضخامت یکنواخت منتقل می کند. این سلول های حکاکی شده اند که دارای ظرفیت مشخصی از جوهر هستند که تنها با میکروسکوپ قابل مشاهده است.

3. سیلندر ورق
سیلندر صفحه دارای صفحه چاپی است که لاستیک قابل انعطاف نرم است. نوار دو طرفه چسبنده برای سوار کردن صفحه به سیلندر صفحه استفاده می شود.

4. تصفیه کننده سیلندر
سیلندر تصفیه فشار به سیلندر بطری اعمال می شود، جایی که تصویر به سوبسترا منتقل می شود.

برنامه های کاربردی
فلکسو دارای مزیتی نسبت به لیتوگرافی است که می تواند از طیف گسترده ای از جوهر ها، جوهر های مبتنی بر آب به جای جوهر های نفتی استفاده کند و در چاپ انواع مواد مختلف مانند پلاستیک، فویل، فیلم استات، کاغذ قهوه ای و سایر مواد مورد استفاده در بسته بندی محصولات معمولی چاپ شده با استفاده از فلکسوگرافی شامل جعبه های قهوه ای قرمز، بسته بندی انعطاف پذیر شامل بسته های خرده فروشی و خرید، کیسه ها و کیسه های بهداشتی و کیفی، کارتن های شیر و آشامیدنی، پلاستیک های انعطاف پذیر، برچسب های خود چسب، فنجان های یکبار مصرف و ظروف، پاکت ها و کاغذ دیواری است. تعدادی از روزنامه ها از فرایند لیتوگرافی جبران کننده بیشتر به نفع فلکسو استفاده می کنند. جوهرهای فلکسو گرافیک، مانند آنهایی که در گرانروی استفاده میشوند و بر خلاف آنهایی که در لیتوگرافی استفاده میشوند، به طور کلی ویسکوزیته کمتری دارند. این باعث خشک شدن سریع تر و در نتیجه تولید سریع تر می شود که هزینه های پایین تر را به دنبال دارد.


Hot Tags: ماشین چاپ فلکسو هشت رنگ، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو