فویل داغ فشرده سازی ماشین

فویل داغ فشرده سازی ماشین
دستگاه پرچین داغ پنوماتیک یک دستگاه، با براق، آسان برای تنظیم، آسان برای استفاده، عملکرد پایدار. تحویل هواپیما، ساختار تحویل درایو موتور گیربکس دنده، طول تغذیه را می توان به دندانه کنترل با نتایج عالی، عملکرد بالا اتوماتیک، ...
چت کن
جزئیات محصول

دستگاه پرچین داغ پنوماتیک

صفحه خاردار یک دستگاه، با براق، آسان برای تنظیم، آسان برای استفاده، عملکرد پایدار. تحویل هواپیما، ساختار تحویل درایو موتور گیربکس دنده، طول تغذیه می تواند دندانه کنترل با نتایج عالی، عملکرد خودکار اتوماتیک، به طور خودکار ترموستات، سفر اتوماتیک، مهر زنی داغ، creasing. بدون ورق پردازش خارجی ساخت صفحه لمسی خود را. برای طیف گسترده ای از الگوهای مهر و موم در یک مقاله کلاس، چرم، پلاستیک، پلاستیکی سخت، مواد پی وی سی، چوب، بامبو، عکس، پارچه و دکوراسیون، الگوهای، متن، و ترکیبی از علائم تجاری، چاپ، بسته بندی، دکوراسیون، یک ابزار ضروری از چرم کفش و سایر صنایع.

نسخه براق کننده رزین نسخه پنوماتیک، دستگاه فشرده سازی داغ فشرده

1، یک تکه کاغذ با یک چاپگر لیزری برای چاپ متن یا گرافیک که می خواهید علامت گذاری کنید (متن یا طرح شفاف، لبه سیاه)، و سپس در مقابل متن یا الگوی که به طور مساوی با رشد اقتصاد سیاه . (توجه داشته باشید که تصویر برای چاپ به عنوان سیاه و سفید به عنوان اثر بهتر خواهد شد)

2، رزین Gilt رزین، حذف هیچ قرار گرفتن در معرض، فیلم محافظ باز، نسخه جلو و خالی از کاغذ اسید سولفوریک چوب با هم، زمانی که نوشته شده باید وسط هوا را فشرده تمیز (توجه داشته باشید: مثبت کاغذ سولفات متصل همراه با نسخه، کاغذ اسید سولفوریک برای محل کار، شیشه باید تمیز باشد). شیشه ای که در معرض لامپ Shai Banji قرار گرفته است از 5 تا 17 دقیقه است.

3، بعد از پایان تصحیح، نسخه برنز را پس از پایان تصحیح، پوسیدگی کاغذ اسید سولفوریک را از بین ببرید، سپس در آب گرم (احتمالا دمای آب 50 درجه سانتیگراد) با سختی متوسط برس به طور مرتب شستشو دهید، توجه به نسخه شستشو زمان باید کوتاه باشد و توجه داشته باشیم که جهت و شدت را بشویید.

4، سطح خشک کن مو، ترموستات دستگاه و سپس به 70-90 درجه سانتیگراد منتقل شد، نسخه سیستم برنزه خوب بر روی صفحه حرارت زیر نسخه حرارت حرارتی، نسخه پخته شده 30 دقیقه آن را به عنوان اسکلروز (توجه داشته باشید: تحت حرارت بشقاب با یک پارچه نرم، صورت نسخه طلایی پوشیدنی با پارچه نرم).

پنوماتیک ماشین پرس داغ، ماشین پرسوجو فویل داغ

1، ماشین برنزه وصل شده، سوئیچ را روشن کنید و سپس به ترموستات به 130 درجه منتقل کنید

2، یک نسخه تولید خوب از رزین خاكستری با پوشش پلاستیکی 704 خواهد بود، با توجه به نیازهای خود، نیاز به نیاز به گرید چوب گرانیت، با فشار دادن صفحه گرمایش به لحظه، ایجاد تخته سیمان در گرما.

3، بطری و کاغذ فویل می تواند علامت گذاری کند.

پارامترهای اصلی، دستگاه پرچم پنوماتیک گرم

اندازه صفحه حرارت: 280MM × 180MM

تنظیم دما: 0 -300 درجه

قدرت: 1500 وات

فشار بر فشارخون: 2T

وزن ناخالص: 85 کیلوگرم

پنوماتیک ماشین پرسوجو فویل گرم برای تمیز کردن مناطق کوچک از مواد مختلف مناسب است و دارای مزایای مکانیسم فشار دادن دوگانه، مانند قلم، اسباب بازی های پلاستیکی، نام کارت، کارت شناسایی و غیره و حرارت سریع ساخت مهر و موم شده با رنگ سوم با بعد سوم روشن است.

ویژگی ها: دستگاه تمبر داغ

1. مهر و موم پنوماتیک، فویل اتوماتیک تغذیه، بدون هوای فشرده، منجر به عملیات آسان می شود.

2. محدوده قابل تنظیم دما از 60Cto 300C.

3. ارتفاع سربرگ مطابق با آن قابل تنظیم است.

در تئوری دستگاه ماشین تراش برقی پنوماتیک، پنوماتیک و هیدرولیک همان اصل را دارد، بدین معنی که با استفاده از همان روش انتقال گرما از دستگاه، گرم می شود. یکی از تفاوت ها این است که 2 نوع وجود دارد: پنوماتیک و اتوماتیک؛ یکی دیگر از اندازه های مختلف الگوی مهر و موم است. پنوماتیک مناسب برای شی با اثر کم مورد نیاز و منطقه کوچک مهر زنی مناسب بود. برعکس، اثربخشی کلاس اول و بزرگ مهر زنی با هر دو نوع پنوماتیک و هیدرولیکی انجام می شود. بیشتر آنها برای تمیزکردن جسم با کیفیت بالا مناسب هستند. در یک کلمه، ماشین پرسوجو می تواند رنگ را از فویل مهر و موم به وسیله مطبوعات گرما در دمای بالا انتقال دهد.

استفاده از: مجموعه ای از مدل TYMB طلسم، برش و علامت فشار دستگاه محصول نسل جدید با دقیق دقت و اثر مشخص شده است. برای طلایی چاپ تمام انواع آلومینیوم الکترو شیمیایی رنگی، ساخت تصاویر diecutting مقطع محدب، علامت تجاری، تبلیغات نمونه، جعبه، پوشش کتاب و کارت های سال نو، دکوراسیون بسیار بالا و مواد چاپ. این تجهیزات بهینه برای چاپ، بسته بندی، دکوراسیون و صنایع پلاستیک با مواد از جمله کاغذ، مقوا، پلاستیک، مواد چرمی است.

ویژگی ها: قدرت بالا به علت ریختن یک قطعه با استفاده از مواد با کیفیت بالا برای بدن دستگاه. کلاچ الکترومغناطیسی بشقاب قابل اعتماد حساس است. ارتفاع عملیاتی به صورت منطقی مرتب شده است، Moving-bed به بهترین شکل ممکن باز می شود. سیستم برق مطابق با استاندارد IEC طراحی شده است. تنها کارکرد مداوم و باز کردن محل سکونت. محدوده ی قابل تنظیم است. سیستم ایمنی واقعا قابل اعتماد است.

Hot Tags: دستگاه پرس قلم فویل داغ، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو