دستگاه ماشین پرس دستی با ورقه ورقه

دستگاه ماشین پرس دستی با ورقه ورقه
دستگاه خم کن دستی ماشین خم یک ماشین، با براق، آسان برای تنظیم، آسان برای استفاده، عملکرد پایدار. تحویل هواپیما، ساختار تحویل درایو موتور گیربکس دنده، طول تغذیه را می توان به دندانه کنترل با نتایج عالی، عملکرد بالا اتوماتیک، ...
چت کن
جزئیات محصول

ماشین پرس دستی گرم دستی

صفحه خاردار یک دستگاه، با براق، آسان برای تنظیم، آسان برای استفاده، عملکرد پایدار. تحویل هواپیما، ساختار تحویل درایو موتور گیربکس دنده، طول تغذیه می تواند دندانه کنترل با نتایج عالی، عملکرد خودکار اتوماتیک، به طور خودکار ترموستات، سفر اتوماتیک، مهر زنی داغ، creasing. بدون ورق پردازش خارجی ساخت صفحه لمسی خود را. برای طیف گسترده ای از الگوهای مهر و موم در یک مقاله کلاس، چرم، پلاستیک، پلاستیکی سخت، مواد پی وی سی، چوب، بامبو، عکس، پارچه و دکوراسیون، الگوهای، متن، و ترکیبی از علائم تجاری، چاپ، بسته بندی، دکوراسیون، یک ابزار ضروری از چرم کفش و سایر صنایع.

کتابچه راهنمای رزین برنجی، ماشین پرسوجو فویل گرم

1، یک تکه کاغذ با یک چاپگر لیزری برای چاپ متن یا گرافیک که می خواهید علامت گذاری کنید (متن یا طرح شفاف، لبه سیاه)، و سپس در مقابل متن یا الگوی که به طور مساوی با رشد اقتصاد سیاه . (توجه داشته باشید که تصویر برای چاپ به عنوان سیاه و سفید به عنوان اثر بهتر خواهد شد)

2، رزین Gilt رزین، حذف هیچ قرار گرفتن در معرض، فیلم محافظ باز، نسخه جلو و خالی از کاغذ اسید سولفوریک چوب با هم، زمانی که نوشته شده باید وسط هوا را فشرده تمیز (توجه داشته باشید: مثبت کاغذ سولفات متصل همراه با نسخه، کاغذ اسید سولفوریک برای محل کار، شیشه باید تمیز باشد). شیشه ای که در معرض لامپ Shai Banji قرار گرفته است از 5 تا 17 دقیقه است.

3، بعد از پایان تصحیح، نسخه برنز را پس از پایان تصحیح، پوسیدگی کاغذ اسید سولفوریک را از بین ببرید، سپس در آب گرم (احتمالا دمای آب 50 درجه سانتیگراد) با سختی متوسط برس به طور مرتب شستشو دهید، توجه به نسخه شستشو زمان باید کوتاه باشد و توجه داشته باشیم که جهت و شدت را بشویید.

4، سطح خشک کن مو، ترموستات دستگاه و سپس به 70-90 درجه سانتیگراد منتقل شد، نسخه سیستم برنزه خوب بر روی صفحه حرارت زیر نسخه حرارت حرارتی، نسخه پخته شده 30 دقیقه آن را به عنوان اسکلروز (توجه داشته باشید: تحت حرارت بشقاب با یک پارچه نرم، صورت نسخه طلایی پوشیدنی با پارچه نرم).

دستگاه خم اشكال داغ، دستگاه خشك كردن فويل داغ

1، ماشین برنزه وصل شده، سوئیچ را روشن کنید و سپس به ترموستات به 130 درجه منتقل کنید

2، یک نسخه تولید خوب از رزین خاكستری با پوشش پلاستیکی 704 خواهد بود، با توجه به نیازهای خود، نیاز به نیاز به گرید چوب گرانیت، با فشار دادن صفحه گرمایش به لحظه، ایجاد تخته سیمان در گرما.

3، بطری و کاغذ فویل می تواند علامت گذاری کند.

پارامترهای اصلی، ماشین پرسوجو گرم دستی

اندازه صفحه حرارت: 280MM × 180MM

تنظیم دما: 0 -300 درجه

قدرت: 1500 وات

فشار بر فشارخون: 2T

وزن ناخالص: 75 کیلوگرم

دستگاه ماشین پرسوجو فویل گرم برای تمیز کردن مناطق کوچک از مواد مختلف مناسب است و دارای مزایای مکانیسم فشار دادن دوگانه، قلم، اسباب بازی های پلاستیکی، کارت نام، کارت شناسایی و غیره و حرارت سریع است که تمبر مهره ها را با ابعاد سوم روشن می کند.

ویژگی ها: دستگاه تمبر داغ

1. پرچم دستی، فویل اتوماتیک تغذیه، بدون هوای فشرده، منجر به عملیات آسان می شود.

2. محدوده قابل تنظیم دما از 60Cto 300C.

3. ارتفاع سربرگ مطابق با آن قابل تنظیم است.

در تئوری، دستگاه ماشین پرس دستی، پنوماتیک و هیدرولیک همان اصل را دارد، به این معنا که جسم به وسیله همین روش گرما از طریق دستگاه گرم می شود. یکی از تفاوت ها این است که دو نوع وجود دارد: دستی و اتوماتیک؛ یکی دیگر از اندازه های مختلف الگوی مهر و موم است. منحنی برای جسم با نیاز کم مورد نیاز و منطقه کوچک قلم زنی مناسب بود. برعکس، اولین مرحله اعمال و منطقه بزرگ قلم زنی با هر دو نوع پنوماتیک و هیدرولیکی انجام می شود. بیشتر آنها برای تمیزکردن جسم با کیفیت بالا مناسب هستند. در یک کلمه، ماشین پرسوجو می تواند رنگ را از فویل مهر و موم به وسیله مطبوعات گرما در دمای بالا انتقال دهد.

استفاده از: مجموعه ای از مدل TYMB طلسم، برش و علامت فشار دستگاه محصول نسل جدید با دقیق دقت و اثر مشخص شده است. برای طلایی چاپ تمام انواع آلومینیوم الکترو شیمیایی رنگی، ساخت تصاویر diecutting مقطع محدب، علامت تجاری، تبلیغات نمونه، جعبه، پوشش کتاب و کارت های سال نو، دکوراسیون بسیار بالا و مواد چاپ. این تجهیزات بهینه برای چاپ، بسته بندی، دکوراسیون و صنایع پلاستیک با مواد از جمله کاغذ، مقوا، پلاستیک، مواد چرمی است.

ویژگی ها: قدرت بالا به علت ریختن یک قطعه با استفاده از مواد با کیفیت بالا برای بدن دستگاه. کلاچ الکترومغناطیسی بشقاب قابل اعتماد حساس است. ارتفاع عملیاتی به صورت منطقی مرتب شده است، Moving-bed به بهترین شکل ممکن باز می شود. سیستم برق مطابق با استاندارد IEC طراحی شده است. تنها کارکرد مداوم و باز کردن محل سکونت. محدوده ی قابل تنظیم است. سیستم ایمنی واقعا قابل اعتماد است.

فویل داغ مهر زنی:

فویل مهر زنی از فویل حرارت و فشرده سازی داغ در فرآیند چاپ ویژه استفاده می کند که یک طراحی براق روی کاغذ، وینیل، پارچه، چوب، پلاستیک سخت، چرم و دیگر مواد تولید می کند.

فویل مهر زنی، همچنین با نام stamping داغ، مهر زنی خشک، فویل imprinting، یا مهر زنی برگ، می توان با منبت ابری ترکیب شده برای ایجاد نامه ها و تصاویر بر روی کارت های کسب و کار، پوشش کتاب، کارت های هدیه، پوشه های دفتر، و مجموعه ای از حرفه ای و یا شخصی موارد.

به جای استفاده از مغناطیس، صفحات و یا جوهر برای چاپ کلمات و اشکال، فویل مهر زنی استفاده می کند، یا تمبر فلزی مجسمه. گرمازدایی گرما بعد از برگ های فلزی بر روی یک سطح خیس می شود. این فویل در رول گسترده ای قرار دارد که به اندازه کافی برای چند پاس می باشد که توسط میلار پشتیبانی می شود. مورچه گرم به همان شکل به یک قلدر کار می کند. هنگامی که حرارت داده می شود، فویل را در مقابل ماده ی سوبسترا فشرده می کند و به اندازه کافی فشار می یابد که فویل تنها در مکان های مورد نظر قرار می گیرد، و یک اثر کوچک ایجاد می کند.

با استفاده از چند لایه فویل در رنگ های مختلف و یا ترکیبی از جوهر و فویل می توانید این ساده "صاف" تمبر. وارد کردن و رونویسی ابعاد بیشتری را به وجود می آورد. لبه های مهر و موم فویل ممکن است مستقیما، منحنی یا مجسمه سازی شده باشد تا تصویر پاپ یا شناور بالای صفحه داشته باشد.

برگ فویل در هر رنگ و الگوی قابل تصور، مثل طلای استاندارد یا سبز مرمرین موجود است. انواع نادر تر برگها در مات، مروارید، هولوگرافی، اپالستیک و یا براق براق می شوند. لایه های نیمه شفاف به رنگ زیر اجازه می دهد تا از طریق آن نشان داده شود. نه تنها یک تصویر منحصر به فرد پر جنب و جوش با عمق فراهم می کند، بلکه می توان از قالب بندی فویل به انتخاب بسیار متنوعی از زیربناها نسبت به جوهر استفاده کرد.

پوشش آلبوم عکاسی چرمی می تواند با یک طنز خانوادگی شما یا یک نشانه با یک نقل قول ادبی مورد علاقه چاپ شود. دعوت های عروسی مهیج ممکن است از انگورهای نقره ای، گل های آبی و حلقه های طلا متصل شوند. شرکت ها با استفاده از علامت گذاری فویل برای شناسایی پوشه ها، کارت ها، علائم و مغناطیسی با آرم خود استفاده می کنند. درمان انعکاسی و غیر معمول مطمئنا برای چشم مشتری بالقوه است.

Hot Tags: ماشین پرس دستی با plateetter، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین است
پرس و جو