رک های خشک کردن روی صفحه نمایش

رک های خشک کردن روی صفحه نمایش
مشکلات مکرر l، فن و دستگاه هنگامی که منطقه گرم شدن بیش از حد گرم می شود، سوزانده می شود. 2، OnlY هنگامی که درجه حرارت به 100 درجه سانتی گراد تنظیم می شود وجود دارد برخی از گرما هوا افزایش می یابد. 3، دمای ثابت پایدار نیست و زمان گرمایش بیش از حد طولانی است. ظرفیت دقیقه نمی تواند صفحه پنج لایه را خشک کند. 4، گرما ...
چت کن
جزئیات محصول

 

مشکلات مکرر
l، فن و دستگاه در هنگام گرم شدن منطقه گرمایی سوزانده می شوند.
2، OnlY هنگامی که درجه حرارت به 100 درجه سانتی گراد تنظیم می شود وجود دارد برخی از گرما هوا افزایش می یابد.
3، دمای ثابت پایدار نیست و زمان گرمایش بیش از حد طولانی است. ظرفیت دقیقه نمی تواند صفحه پنج لایه را خشک کند.
4، هوا گرم، پوشش صفحه نمایش نمی تواند صعود کند. دما در پایین iS بسیار بالا است و یا در بالا iS خیلی پایین برای نشان دادن تصویر، که منجر به زباله و آسیب.
5، برخی از اجاق های پخت هیچ چرخ دنده های اسلاید وجود ندارد که باعث ایجاد اصطکاک مستقیم بین آهن ها می شود و رنگ و پودر آهن کاهش می یابد.

در حل مشکلات فوق، شرکت طراحی و نوآوری دلخواه خود را ایجاد کرده و تجهیزات جدیدی را تولید می کند که دارای ویژگی های زیر است:

1، فن مخصوص باعث می شود که هوا چرخش و دمای پایدار تر شود.
2، دما 0-50 درجه سانتیگراد است و نیازی به تغییر در دمای 100 درجه سانتیگراد نیست.
3، صفحه بدون خسارت روی صفحه نمایش در پنج دقیقه خشک می شود و کارایی کار به میزان قابل توجهی بهبود می یابد.

  

چاپ روی صفحه نمایش یک روش باستانی چاپ است. اصول اساسی چاپ آنها: بخشی از مش چاپ صفحه از طریق جوهر، زیربناهای گم شده بود؛ بقیه صفحات مش مسدود می شوند و نمی توانند جوهر خالی باشند که بر روی بستر شکل می گیرد. روش سنتی ساخت بشقاب دستی است، مدرن از بشقاب فتوشیمیایی معمول استفاده می شود. این روش صفحه برای نمایش برای بدن پشتیبانی، شبکه مشغول به کار در جعبه شبکه، و سپس پوشش حساس چسب در اینترنت، تشکیل حساس به نور حساس فیلم استاتیک، پس از آن یانگ نمودار پایین صفحات فیلم مهر و موم نسخه از اثبات، قرار گرفتن در معرض ، توسعه، صفحات بدون قسمت جوهر فرم نور نسخه خنثی فیلم، مهر و موم مش، چاپ از طریق جوهر؛ به نسخه چاپی قسمت جوهر مش مشغول نیست، چاپ جوهر از طریق، تشکیل جوهر بر روی بستر در یک انتهای صفحه چاپ صفحه به جوهر چاپ، جوهر در هیچ نیروی خارجی وجود ندارد خودشان از طریق تخلیه شبکه در زیر زمین، هنگامی که تخته جوهر با یک زاویه شیب خاص و فشار دادن به حرکت جوهر، جوهر از طریق صفحه نمایش به زیربناهای زیر صفحه به منظور دستیابی به کپی تصویر.

چین تکنولوژی صفحه نمایش چاپ در افزایش مداوم در مرحله سطح، فن آوری اتوماسیون، تضمین کیفیت، پیشرفت های تکنولوژی؛ سطح تجهیزات و مواد به طور مداوم بهبود یافته است. می توان از وضعیت زیر دیده شود.

1 می تواند به طور مستقل از رایانه برای تکمیل تکنولوژی پیش پرس برای افزایش کسب و کار استفاده کند

2 سطح تجهیزات چاپ روی صفحه را افزایش می دهد

3 صفحه چاپ شیشه ای و چاپ دیجیتال برای سرعت بخشیدن به توسعه

چاپ دیجیتال همچنین دو ویژگی اصلی از تکنولوژی جوهر افشان دیجیتال را گسترش داده است؛ دومین افزایش تولید شرکت های تولید تجهیزات، 32 تولید کننده چاپگر جهانی در چین در 25 سال است.


Hot Tags: چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو