شش پد رنگ چاپ ماشین

شش پد رنگ چاپ ماشین
ویژگی های دستگاه: 1 دست Skeleton دست ساز مناسب، که می تواند در اثر اثر چاپ، ساخته شده است، به طور قابل توجهی راه اندازی دستگاه و جایگزین جوهر و فولاد زمان کوتاه ساخته شده است. کمترین زمان استفاده از دستگاه را تنظیم کرده و جوهر چاپ و صفحه را تغییر دهید. 2 جهان ...
چت کن
جزئیات محصول

ویژگی های دستگاه:

1 دست دست راست راحت "S" دستگاه، که می تواند در اثر اثر چاپ، ساخته شده است، به طور قابل توجهی زمان راه اندازی دستگاه و جایگزین جوهر و فولاد کوتاه شده است. کمترین زمان استفاده از دستگاه را تنظیم کرده و جوهر چاپ و صفحه را تغییر دهید.

2 اجزای پنوماتیک جهان (سیلندر: وارد شده از SMC ژاپن) و عملکرد پایدار.

3 فولاد ریخته گری آلومینیوم جامد با کیفیت بالا و ماشین در ساختار قوی شرکت.

4 طراحی کارگاه می تواند در تنظیم موقعیت قرار گیرد.

5 فنجان جوهر باز و طراحی فنجان روغن را می توان تحقق بخشید و موقعیت را در اطراف تنظیم زاویه کوچک و شیب تنظیم کنید. فنجان 6 روی می تواند فرار کند و جوهر نازک را نجات دهد، سیستم فنجان روغن ملایم، فشرده سازی جوهر و بوی عجیب را تولید نمی کند.

پارامترهای فنی:

منطقه حداکثر چاپ: 100 * 150 میلیمتر

حداکثر سرعت چاپ: 1000 (عدد / ساعت)

قدرت: 110 / 220V

ابعاد: 1020 * 950 * 1500 (میلی متر)

وزن: 175 (کیلوگرم)

پانل تصوير و تکنولوژی چاپ صفحه

برای چاپ و چاپ روی صفحه، این روش چاپ قدرتمندتر، دقت بالاتر، تولید بزرگتر و هزینه های پایین تر می شود. در پنج سال گذشته، چاپ و چاپ روی صفحه نمایش در بسیاری از زمینه ها و توسعه، از جمله حساسیت بالابرنده خودرو به بالا، پوسته کامپیوتر، لوازم خانگی، سی دی، تجهیزات پزشکی و غیره استفاده می شود.

پیشرفت جوهر

کاربرد و کیفیت جوهر پیشرفت چشمگیری داشته است، چاپ جوهر استفاده شده در پایان بسته به طور گسترده پذیرفته شده است، زیرا کاربران روش هایی برای صرفه جویی در مصرف جوهر، دستیابی به چسبندگی بالای جوهر و برای کارکنان برای ایجاد یک محیط کاری سالم تر پیدا می کنند . بنابراین بسته شدن بسیاری از فناوری های جوهر امروز به سرعت تبدیل به سیستم جدید تولید استانداردها، در دستگاه چاپ و ماشین ریخته گری در خط در صورت ضرورت برای کاهش میزان حلال در کارگاه، با استفاده از این روش، . مکزیک نیز مخصوصا برای بستن تعداد زیادی از نیازهای تولید برای استفاده از سرعت بالا ماشین چاپ استفاده می شود، سریع برای استفاده از حلال های فرار برای چاپ جوهر، تبخیر حلال بسیار سریع است، استفاده از مخزن جوهر باز عملی نیست. مزیت دیگر این است که ظرف 24 ساعت، ویسکوزیته جوهر باقی می ماند، بدون تنظیم، هیچ شب بعد از چاپ صفحه و چاقو تمیز کردن جوهر جوهر باقی مانده است.

جوهر UV برای چاپ واقعا یک پیشرفت بزرگ است، با استفاده از یک دستگاه خشک کن خاص UV، می تواند چاپ مرطوب با فشار مرطوب، چاپ بر روی محصولات به پایان رسید عالی نتایج عالی. استفاده از تکنولوژی UV، یک چرخه چاپ شش رنگ می تواند چاپ شود، کمتر از یک جوهر دوم می تواند درمان شود، به طوری که شما همچنین می توانید یک رنگ دوم را پوشش دهید. سیستم UV چاپ را می توان به طور کامل کنترل کامپیوتری فرآیند، برای اطمینان از بهترین نتایج و زمان خشک کردن مطلوب برای هر رنگ، سیستم می تواند از کاغذ به پلاستیک، شیشه و فلز و سطوح دیگر چاپ.

بهبود عملکرد تولید

در حال حاضر سیستم چاپ و چاپ روی صفحه نمایش از تعداد زیادی از درایوهای سروو با قدرت بالا استفاده می کند، به منظور کنترل بهتر سیگنال چرخه چاپ، ظرفیت تولید به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، به طوری که برخی از ماشین ها می توانند 1000 نسخه در هر ساعت چاپ کنند، رنگ زنده است موتور سروو میتواند تضمین کند که فعالیت واحدهای فعال در سر پلاستیکی پایدار، انعطاف پذیر و بیشتر برای انطباق با نیازهای اقلام چاپ شده است.

فناوری کنترل منطق برنامه (PLC)، با استفاده از انرژی جدید، اجازه دادن به کاربران در هر قطعه یا هر دسته از برنامه نویسی زنده یک کار بسیار ساده می شود و می تواند صدها نفر از انتقال داده ها را خوب ذخیره کند، داده ها از بازیابی حافظه در زمان واقعی.

برای دستیابی به خط تولید

چاپ پد و صفحهنمایش یکی دیگر از پیشرفتهای قابل توجه این است که توانایی ادغام فرآیند چاپ در فرایند تولید و تولید بیشتر است. به عنوان مثال، شکل گیری و اندازه قطعه قالب گیری تزریق، پیچیدگی گرافیکی و چاپ متن، یک چالش بزرگ است. برخی از شرکت ها راهی برای سرعت بخشیدن به فرایند چاپ پیدا می کنند، آنها فرایندها را به برنامه تولید دقیق کنترل می کنند، با استفاده از دستگاه های چاپی کاملا اتوماتیک برای تولید محصولات که نیازهای کاربر را برآورده می کنند. دستگاه چاپ جدید KCNC چاپ محدوده 3500mm × 7500mm، در یک کنترل ساده و دقیق سفر قادر خواهد بود به چاپ تمام چهار رنگ، یک بار توالی چاپ، ویسکوزیته جوهر و نسخه رنگی از روش های موقعیت، قادر به دقت ذخیره شده برای آماده شدن برای استفاده در صورت لزوم.

دستگاه چاپ جدید بسته بندی جوهر بسته، پرتو لیزر، موقعیت پلاستیکی سر و مجموعه های دقیق صفحات Quasi سیستم برای اطمینان از نتایج چاپ عالی در هر زمان بسته است. همانطور که فنجان جوهر بسته شده است، مقدار و ویسکوزیته جوهر را کنترل می کند تا اطمینان حاصل شود که مقدار مناسب چاپ جوهر سطح چاپ و وضوح گرافیکی. این برای کاربران بسیار مهم است، زیرا بسیاری از قطعات چاپ یک خط را به طور مستقیم از بسته بندی چاپ چاپ می کنند. کاربر برای منعکس کردن استفاده از این دستگاه جدید، مصرف جوهر 45 درصد کاهش یافته، تولید 41 درصد افزایش یافته است، علاوه بر این، تمام فرآیند ساده برای صرفه جویی در وقت و قطعات چاپ شده از بسته بندی و فضای ذخیره سازی است.

به عنوان بخشی از کل چرخه تولید، اتوماسیون فرآیند چاپ قطعا بیشتر تبدیل می شود، به عنوان برخی از شرکت ها پیدا کردن تولید خود را با استفاده از مزایای مونتاژ خط. چاپ امروز به تمام فرایند تولید منسجم شده است، امکان مقابله با مقادیر زیادی از تولید را فراهم می کند و می تواند اطمینان حاصل کند که فرایند تولید عنصر چاپ در پردازش صاف و پیوسته، در کارگاه ها در تمام مراحل شرکت می کند.


Hot Tags: شش پد چاپگر ماشین چاپ، چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، برای فروش، ساخته شده در چین
پرس و جو